Narozeninové oslavy

Image alt text.

Chcete uspořádat netradiční narozeninovou oslavu, kterou Vám budou všichni závidět? Neváhejte a napište nám na letnany@jumppark.cz!

Termíny na pátky a víkendy doporučujeme poptávat minimálně tři týdny předem!

Jak narozeninová oslava probíhá?

  • Oslava trvá dvě hodiny (čas na skákání včetně oslavy) - zda budete skákat hodinu a hodinu budete u stolu slavit, nebo hodinu a půl skákat a poté budete třicet minut u stolu je na Vás.
  • Rezervace stolu na 2,5 hod. (od xx:45 do xx:15)
  • Povinné jsou protiskluzové ponožky - k zakoupení na recepci za 60,-Kč
  • Cena je od pondělí do čtvrtka 550,-Kč na dítě/skákající osobu a od pátku do neděle 600,-Kč na dítě/skákající osobu.
  • V případě zájmu o tříhodinovou verzi oslavy je cena od pondělí do čtvrtka 800,-Kč na dítě/skákající osobu a od pátku do neděle 850,-Kč na dítě/skákající osobu. (posezení na 3,5 hod.)

Co si mohu přinést?

Můžete si přinést dort i vlastní občerstvení. Také výzdoba stolu je zcela ve Vaší režii. Naší podmínkou je však nákup ostatních nápojů u nás na baru. 

Nabízíme základní sortiment balených nápojů, děláme vynikající domácí limonády, máme také několik druhů dětského šampaňského.

Co ještě nabízíme?

Dárek pro oslavence!!! Poskytnutí nádobí a základní výzdoby s různými tématy. 

Nabízíme možnost skákání s jedním z našich trenérů, který děti provede celým areálem, může si s nimi zahrát různé hry a  nebo je například může naučit salto, nebo nějaký jiný trik. Cena za jednoho trenéra na jednu hodinu je 700,- Kč. 

Pro děti do 10 let trenéra doporučujeme, z důvodu lepší organizace. Ve všední dny Vám však přítomnost trenéra nemůžeme garantovat.
O objednávce trenéra nás prosím informujte nejpozději týden dopředu.

Rezervaci na narozeninovou oslavu doporučujeme dělat alespoň tři týdny dopředu, zejména se to týká víkendových termínů a termínů v pátek odpoledne. 

Máme pro vás i pozvánku.